KONST / Litografier / Färglitografi 11819346
nr 1181 9346
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 193/360, motivet: 32x52
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 maj 2018
kl 20:53:31
7/5 18:40:39
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren